Czerwona nitka na nadgarstku

Tradycja wiązania czerwonej nitki przy łóżeczku albo wózku noworodka sięga u nas dawnych czasów... Stosowały ją nasze matki i babcie na odgonienie "złego oka" czyli zawistnej energii zazdrosnych kobiet, które sprowadzały na dzieci nieszczęście,  choroby a nawet śmierć....

Niepostrzeżenie tradycja czerwonej nitki przedarła się do naszej codzienności i również my - dorośli - uciekamy się do jej ochronnej mocy. Piszę MY, ponieważ ja sama również ją noszę, a tak przyzwyczaiłam się do jej obecności, że jej po prostu nie zauważam.

Co daje nam czerwona nitka? 

Ogólnie - zabezpieczenie przed złem. Kolor czerwony jest w magii m.in. kolorem chroniącym nas przed złą energią, niezależnie od tego skąd ona pochodzi. Wibracja koloru czerwonego stanowi dla zła barierę nie do przebycia. 

Nitkę wiążemy na lewej ręce na kilka węzełków. W zależności od tego, jaką dziedzinę życia chcemy ochraniać, mogą to być 3 węzełki ( dotyczy naszych finansów) lub 7 - kiedy chcemy zabezpieczyć całe nasze ciało i wszystkie poziomy naszego jestestwa. Czerwoną nitkę powinien Wam zawiązać ktoś, komu ufacie i kto Wam dobrze życzy - przy odrobinie wprawy możecie zrobić sobie to sami - tak, jak najczęściej robię to ja... Nitkę nosicie bez jej zdejmowania do momentu aż sama się zerwie - oznacza to, że spełniła swoje zadanie, chroniąc Was przed złymi mocami i należy zawiązać następną...

Dostępnych jest wiele rodzajów czerwonej nitki. Uśmiejecie się, kiedy Wam powiem, że ja wiążę sobie...kordonek:) Też nitka a do tego bardzo mocna;)) Zauważyłam bowiem, że im mocniejsze ciemne siły na nas działają, tym szybciej ta czerwona nitka się zrywa. W moim przypadku, przy mojej pracy ma co robić...:))

Spróbujcie i sprawdźcie sami na sobie, czy noszenie jej przynosi większy spokój do Waszego życia. 

Istnieje możliwość zamówienia u mnie specjalnie dla Was przygotowanej nitki w rytuale ochronnym - koszt w zależności od wybranego modelu od 40 zł. Do przesyłki dołączam tekst, który recytujecie podczas wiązania nitki. Proszę o kontakt mailowy - podeślę Wam zdjęcia modeli. 

 Zachęcam do wypróbowania:)