Wydrukuj tę stronę

Zaprogramuj swoje szczęście

Moment naszych narodzin, czyli chwila, w której nasze płuca po raz pierwszy odetchnęły ziemskim powietrzem, rzutuje na całe nasze życie. Dokładny czas narodzin pozwala na określenie naszej osobowości, naszych celów życiowych, słabości, mocnych stron i tego, na co w życiu będziemy kłaść nacisk, co będzie nam potrzebne do osiągnięcia naszego małego, prywatnego, ale jakże ważnego szczęścia....

W naszej polskiej kulturze rzadko obchodzimy rocznicę naszych urodzin. Tradycyjnie przedkładamy nad nie imieniny, świętując dzień naszego patrona. Owszem, jest to również ważne, bo nasze imię definiuje naszą osobowość, o czym pewnie napiszę wkrótce więcej... Ale kolejna rocznica naszych urodzin jest naszym osobistym, bardzo intymnym świętem. 

Przede wszystkim każde urodziny kończą jeden i zaczynają kolejny nasz numerologiczny Rok Osobisty. Wyliczenie Roku Osobistego pozwala nam dowiedzieć się, na jakie możliwości i dobrodziejstwa możemy liczyć w ciągu najbliższych miesięcy oraz na jakie trudności i kłopoty musimy się nastawić.

Jednocześnie wraz z kolejnymi urodzinami dostajemy coś na kształt nowego ładunku świeżej, żywiącej energii, z której korzystamy przez następne 12 miesięcy.

Zwyczajowo kolejne urodziny świętujemy tortem z zapalonymi świeczkami. Światło tych świec, które zdmuchujemy wypowiadając w myślach życzenie ma nam ułatwić jego spełnienie. W zależności od siły emocji, które włożymy w to życzenie, spełnia się ono albo i nie...:) Jest jednak jeden sposób, by nadać mocy naszym życzeniom i zapewnić sobie powodzenie przez najbliższe 365 dni.

Rytuał urodzinowy to robiony specjalnie dla Was, dokładnie w dniu Waszych urodzin( również i w godzinie, jeśli będziecie potrafili ją podać...) rytuał na szczęście i powodzenie. Podczas jednego rytuału oczyszczamy Waszą energię, odcinając wszystko, czego już nie chcecie, co przeszkadza Wam w życiu i blokuje Wasze szczęście oraz jednocześnie palimy świece na powodzenie Waszych planów na następny rok.  Jednym słowem - usuwamy kłopoty i zapraszamy radość i spokój do Waszego życia:))

Naprawdę polecam, bo tak prosto można zapewnić sobie więcej słońca, uśmiechu i szczęścia w każdej dziedzinie życia na następny rok...:))