Przed kontaktem z wróżką/ czarodziejką wszyscy mamy stracha... Ja sama pamiętam jeszcze bardzo dobrze moją pierwszą wizytę u tarocistki i związane z tym obawy. Przeżywałam to od chwili umówienia wizyty aż do samego spotkania -a  i jeszcze po spotkaniu też...

Rozumiem więc Wasze obawy i rozumiem to, że mimo iż potrzebowalibyście pomocy osoby mojej profesji, macie opory przed wybraniem się do gabinetu wróżki.

Od maja tego roku uruchomiłam więc specjalną usługę dla tych z Was, którzy chcieliby skorzystać z moich usług, ale mają obawy przed spotkaniem ze mną i jednocześnie nie mają zaufania do udzielenia mi zlecenia na odległość.

Dojazd do Was i spotkanie z Wami ( na Tarocie, odcięciu energetycznym czy tylko rozmowie) możliwy jest na terenie Lubelszczyzny, Podlasia, Świętokrzyskiego i Mazowieckiego i Podkarpackiego. Dojazd do miejscowości położonych do 20 km od Lublina jest gratis - płacicie tylko koszty usługi, którą zamawiacie. Dojazd do pozostałych miejsc w wymienionych przeze mnie rejonach będzie Was kosztował dodatkowo - cena zależy od odległości, czasu dojazdu itp i waha się między 50 a 150 zł. Dodatkowych kosztów dojazdu nie opłacacie, kiedy na umówione ze mną spotkanie przyjdzie i skorzysta z moich usług więcej niż 2 osoby. Z doświadczenia wiem też, że raźniej Wam jest, kiedy macie do towarzystwa przyjaciółkę lub kogoś z rodziny, kto też ma kłopoty, o których chciałby porozmawiać.

Opłata "dojazdowa" uiszczana jest z góry, na konto - natomiast pozostałe koszty możecie uiścić na miejscu. W każdym przypadku proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w sprawie umówienia terminu oraz ustalenia szczegółów.

Osoby zainteresowane spotkaniem ze mną, zamieszkujące inne niż wymienione obszary Polski również proszone są o kontakt - zdarza się, że mam już wcześniej umówione spotkania w Waszym rejonie lub po prostu będziemy dogadywać się w sprawie możliwości oraz kosztów.

Co Wam daje bezpośrednie spotkanie ze mną?

1.) Oczywiście czujecie się bezpieczniej w swoich własnych 4 ścianach. Zdaję sobie sprawę z tego, że łatwiej jest Wam opowiadać o swoich kłopotach u siebie, niż w kompletnie obcym miejscu. 

2.) Poznajecie mnie osobiście i możecie zadecydować, czy zechcecie obdarzyć mnie zaufaniem i dać mi szansę udzielenia Wam pomocy.

3.) Wytwarza się bardziej rodzinna atmosfera, która ułatwia nam późniejszą współpracę.

4.) Nie musicie brać na siebie trudów dojazdu, szukania mnie - to ja szukam Was i dodatkowo staram się dopasować do dogodnej dla Was pory spotkania.

Coraz więcej osób korzysta z tej możliwości spotkania ze mną - m.in. we wtorek 19.05 mam już umówione spotkania w Sandomierzu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Jeśli mieszkacie w pobliżu i chcielibyście również spotkać się ze mną - zapraszam do kontaktu:)